Posíláme první pozdrav ze školky v přírodě.

Maminky, neplačte. Děti jsou již dávno v postýlkách. Vše jsme zvládli, našli všechny kufry, batůžky, bačkůrky ...

12.5.2014

Pozdrav č. 2

Dnešní den jsme někteří z nás zahájili brzkou rozcvičkou. Vaše děti jsou opravdová Zlatíčka.

Vzhledem k proměnlivému počasí se moc nevzdalujeme od chat, ale nebojte, suché věci ještě máme.

Všichni jíme, a to úplně vše, i  nejdelíci, nimrové a mlsouni.

Cesta do "Pravěku" zmáhá všechny, mamut neuloven.

Pozdrav všem.

13.5.2014

Pozdrav č. 3

Dnes nám pravěk ukázal všechny tváře - vystřídalo se čtvero roční období, potkali nás kroupy, na obloze se objevila duha i blesky a do postele nás doprovázela  modrá obloha. Namalovali jsme si trika, vyrobili korále a našli dinosauří vejce, ze kterých se možná....však uvidíte. Vše jsme zakončili pravěkými sportovními souboji.

Zdravíme

14.5.2014

Pozdrav č. 4

Po vydatné snídani s velkým množstvím převrhlých kelímků s čajem jsme se vydali kopcem Střízlivák do místního muzea v Žacléři.

Po vydatném obědě nás čekal pravidelný odpolední klid, který se vzrůstající únavou uvítává stále více a více členů pravěké výpravy.

Odpolední svačina začala opékáním špekáčků a celé odpoledne jsme strávili pravěkým spotovním kláním.

Večer nebylo pračlověka, který by dobrovolně nezalezl do své jeskyně.

Pozdrav všem

15.5.2014

Pozdrav č. 5

Děkujeme všem, kteří nám drželi palce, aby nám vyšlo počasí. Dnešní den byl sice chladný, ale ani kapička z nebe nespadla. Mohli jsme si užít poslední den výpravy do Pravěku.

A co myslíte, .......... MAMUT byl uloven?

Po výletu do aquaparku (tak nazvaly děti naši výřivku) a večeři jsme pobyt zakončili báječnou diskotékou.

Těšíme se na Vás

Svátek má Michaela

Počasí dnes:

19. 10. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.